لاغری‌ام به خاطر بادی‌بیلدینگ است!

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Tahoma; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:1627421319 -2147483648 8 0 66047 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0in; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; mso-pagination:widow-orphan; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:1.0in 1.25in 1.0in 1.25in; mso-header-margin:.5in; mso-footer-margin:.5in; mso-paper-source:0; mso-gutter-direction:rtl;} div.Section1 {page:Section1;} -->

لاغری‌ام به خاطر بادی‌بیلدینگ است!

»گاف‌نیوز«

محمد علی ابطحی، عضوستاد انتخاباتی مهدی کروبی و معاون سابق محمد خاتمی که از اواخر خرداد ماهتا کنون در زندان به سر می‌برد، یادداشت تازه‌ای از درون زندان منتشر کرد.

ابطحیکه تا پیش از دستگیری سال‌ها بود به طور روزانه وبلاگ می‌نوشت، ‌در روزهایاخیر نیز مجدداً به وبلاگ‌نویسی روی‌آورد و این یادداشت، سومین یادداشت ویدر زندان است.

به گزارش گاف‌نیوز، ابطحی در این یادداشت مهم نوشته است:

«
امروزهم رفته بودم پیش بازجویم که خیلی با هم دوست هستیم. یک مقداری کیک خوردیمو من نگاهی به مانیتورها انداختم و آه کشیدم. بازجوی مهربانم گفت: چیه؟باز هم می‌خوای وبلاگ بنویسی؟ من گفتم: از کجا فهمیدی؟ و ایشان هم پاسخداد: «از آنجا که خودم بهت گفتم آه بکش و هوس کن وبلاگ بنویسی!» جداً کهخدا سایه‌ این بازجوهای مهربان را از سر ما کم نکند.


بعدکمکم کرد که پشت صندلی بنشینم. آخر اینجا اینقدر به من خوش می‌گذرد کهپاهام کم کم تنبل شدن. خیلی خوش می‌گذرد و حتی شنیدم حجاریان...

بازجویعزیزم گفت: زود باش برو سر اصل مطلب و اینقدر کشش نده گفتم: آخ چشم. بلهمن می‌خواستم بگویم همه تقصیرها به گردن موسوی است. او خیلی آدم بدی است ومن از اول هم از او بدم می‌آید... می‌خواست در انتخابات تقلب کند و بعد کهنتوانست متوجه شد.... آخ ببخشید.... توهم کرد که تقلب شده است.

چقدرخوب بود همانطور که برادر گرامی‌مان حسین شریعتمداری اظهار کرده‌اند، آقایموسوی دستگیر شوند و به واقعیت‌های بزرگی که ما در این مدت به آن‌ها پیبرده‌ایم، پی ببرند.

ببخشید... چند لحظه‌ای بروم و بقیه شیر موزم را بخورم و برمی‌گردم


محمد علی ابطحی در این یادداشت ضمن مضحک خواندن شایعه لاغری خود در طول ایام بازداشت، عکس خود را منتشر کرده است و نوشته:

«
یکیاز چیزهای خنده‌داری که این روزها از توی اینترنت خواندم، این بود کهمی‌گویند من لاغر شده‌ام!!!!! من لاغر نشده‌ام، بلکه چربی‌هایم را آبکرده‌ام که آن هم به خاطر استفاده از لوازم بدن‌سازی زندان و سونا و جکوزیاختصاصی‌ای است که پنج شش بار حق استفاده از آن را دارم و اگر نروم،دوستان عزیز کشان کشان من را به آن‌جا می‌برند.

-   
باز که داری چرت و پرت می‌نویسی... زود برو سر اصل مطلب

بله... همونطوری که می‌گفتم، تمام تقصیرها به گردن موسویه... اما از حق نگذریم،آقای خاتمی هم خیلی مقصر است. اصلاً سرمنشا تمام فتنه‌ها، دوران اصلاحاتاست. بازجوی محترم... ببخشید مدعی‌العموم! تمنا می‌کنم آقای خاتمی را همدستگیر کنید تا مثل من در هنگام استفاده از لوازم ورزشی و ارزشی و سونا وتوپوزی و جکوزی و... به اشتباهات خودشان پی ببرند و به راه راست هدایتشوند

به گزارش گافنیوز، ابطحی در این یادداشت ضمن تأکید 17 بارهمبنی بر این‌که به هیچ عنوان تحت فشار نیست، نوشته است: «بابا.... به جانخودم تحت فشار نیستم»

وی همچنین با اشاره به یادداشت قبلی خود باعنوان «می‌خواهم برای خودم نوشابه باز کنم» که موجب بروز سوء تفاهم‌هاییاز سوی بدخواهان و دشمنان در خصوص سوء رفتار با وی شده بود، نوشته است: «من در یادداشت قبلی‌ام نوشتم که می‌خواهم برای خودم نوشابه باز کنمکه.... دارم با ایما و اشاره می‌گویم که تحت فشار و شکنجه هستم! واقعاًمسخره است. چه ربطی به فشار دارد؟ لابد این دفعه هم که از شیرموز نوشتم،باز بعضی‌ها برای آن معناهای عجیب و غریب پیدا می‌کنند! این را برای آنآقای بازجو که خیلی با هم دوست هستیم گفتم و کلی خندیدیم. آن‌قدر خندیدیمکه من به گریه افتادم و نزدیک بود دست ایشان هم تاول بزند

وی درانتها نوشته است: «چشم... چشم... باز هم خواهش می‌کنم موسوی و خاتمی وکروبی را دستگیر کنند و ابطحی را آزاد کنند. یادتون باشه برام دعا کنید کهطول عمر بده که هی بدون این‌که تحت فشار باشم، توی وبلاگم علیهاصلاح‌طلب‌ها مطلب بنویسم... آخ... بابا هر چی گفتی رو که نوشتم... اوخ...»

وی در پایان این یادداشت تصویری را هم از محل نگهداری خود منتشر کرده است:


جایی که من زندگی می‌کند خیلی عالیه... این هم مدرکش


و اینک سر خط سایر خبرهای گاف‌نیوز:

رشد بی‌سابقه تقاضا برای اقامت در زندان‌های ایران در پی گزارش‌های مرآتی و نجف‌زاده

واکنش شدید‌الحن خاتمی نسبت به حوادث اخیر / خاتمی: یکی یک لیوان آب به من بدهد!

احمدی‌نژاد: حادثه شرم‌آور کهریزک کار براندازان بود / براندازان: کار ما براندازی است، اجرای فیلم پورنو نیست!

علی آبادی، پدر ورزش ایران در هنگام خروج از سازمان تربیت بدنی: مادر ورزش ایران عده نگه ‌دارد.

پیشنهاد انتقال روز مطبوعات به هفتم شهریور در پی عزل مرتضوی در این روز

منشوراخلاقی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: استفاده از کت و شلوار و پیراهن یقهبسته و انگشتر عقیق برای فوتبالیست‌ها هنگام بازی اجباری است.

 

/ 0 نظر / 8 بازدید