صحیح است صحیح است !

در همین راستا (سبزی پلو را نمی گویم، نامه رضایی و طرح میرحسین موسوی را می گویم) موسی قربانی گفته موسوی بدیهیات در حال اجرای کشور را مطرح کرده. حرف قربانی درست است فقط اسم آن کشور را از قلم انداخته اگر لطف کند دفعه بعد به نام کشور مورد نظر هم اشاره کند ممنون خواهیم شد،

در این میان (میان سبزی پلو نه، میان ماجرا) محمود احمدی بیغش گفته «موسوی دیگر یک متهم نیست، یک مجرم است.» ما ضمن تبریک به محمود احمدی بیغش به مناسبت قاضی القضاتی کشور از جانشینی بی سروصدای وی به جای صادق لاریجانی ابراز تعجب می کنیم، راستی بیغش کی قاضی شدی؟ چه بی سروصدا، بعد می گذارید برنج خوب دم بکشد و می بینید روح الله حسینیان هم در این باره چیزهایی گفته. خیلی سخت نگیرید او معمولاً در هر باره یی چیزهایی می گوید.

برای طعم مناسب تر سبزی پلو امروز ما داود احمدی نژاد معروض داشته «دشمن با اینترنت و ایزو و استاندارد به جنگ ما آمده است.» صحیح است، صحیح است. هیچ دقت کردین این داودشون هم خوبه ها، اساساً ما هر چه می کشیم از این استاندارد می کشیم. خیلی چیز کج و قراضه یی است. من تحقیق کردم با MI5 و موساد و یک کمی هم با سیا ارتباط دارد. سرتیم ارتباطی اینها هم اینترنت است که از راه های ارتباطی نفر به نفر برای سمپات گیری اقدام می کند. اخیراً عنصر معلوم الحال و فاسدالاخلاقی به نام ایزو هم به این تیم ملعون اضافه شده که با این افشاگری داودشون همگی لو رفتند. چه خوب است که همین الان و پیش از هر اقدامی با عناصر مشکوک دیگری همچون اس ام اس، تلفن، برق، چرخ، آتش و... سایر نمادهای پیشرفت و تمدن برخورد اساسی صورت گیرد تا دیگر دشمن به کمک آنها هی زرپ و زرپ به جنگ ما نیاید. خب سبزی پلو آماده شد. نوش جان.

منبع اعتماد

/ 0 نظر / 13 بازدید