اسناد تکان‌دهنده: آرنولد بچه آبادان است، کروبی بچه الیگودرز

اسناد تکان‌دهنده: آرنولد بچه آبادان است، کروبی بچه الیگودرز

مهمان > شکیبا، شهرام  - شهرام شکیبا

 متأسفانه درگیری‌های داخلی بالا گرفته و مدتی است که اصفهانی‌ها و شیرازی‌ها به جان هم افتاده‌اند. اساتید دانشگاه اصفهان مدعی شده‌اند که حافظ اصفهانی بوده و اساتید شیرازی هم به شدت واکنش نشان داده‌اند.

غافل از اینکه در بحبوحه این درگیری‌های داخلی، خارجی‌ها دارند همین‌طور مفاخر ملی ما را مصادره به مطلوب می‌کنند. لذا بر آن شدم تا در این برهه حساس کنونی باز هم دست به افشاگری زده و با ارائه اسناد و مدارکی متقن گروهی از مفاخر ایرانی را که متأسفانه از ما به سرقت رفته‌اند، معرفی کرده و به آغوش وطن باز گردانم.

آلبرت انیشتین

این دانشمند بزرگ و فیزیکدان برجسته و دارای نظریات گوناگون، اصالتاً اهل تفرش است و همشهری مرحوم دکتر حسابی. اسناد و مدارک محکم این ادعا نیز نزد جناب آقای مهندس ایرج حسابی موجود است. ایشان حتی عکس‌هایی دارند که مرحوم پدر را کنار آلبرت در دوران کودکی در حال بازی الک‌دولک در کوچه باغ‌های تفرش نشان می‌دهد.

آرنولد شوارتزنگر

این قهرمان بزرگ پرورش‌اندام اصالتاً آبادانی و بچه لین‌یک است. در این باره تحقیق میدانی گسترده‌ای انجام شده و همه بچه‌های آبادان ادعای آبادانی بودن آرنولد را تأیید کرده‌اند.

مارتین لوترکینگ

این کشیش روشنگر طبق اسناد موجود در دبیرخانه مدرسه علوی اصالتاً اهل تهران و بچه محله سیدنصرالدین است و نام اصلی وی نیز «مارتین حاج‌فرج‌دباغ» بوده که بعدها به «سروش» و سپس به «لوترکینگ» تغییر پیدا کرده است.

جورج سوروس

این بازرگان و سرمایه‌دار بزرگ که با 11 میلیارد دلار سرمایه بیست و نهمین سرمایه‌دار جهان به حساب می‌آید و پول‌های فراوانی را صرف انقلاب‌های رنگین در جهان کرده، اصالتاً اهل روستایی بین بهرمان رفسنجان و اردکان یزد است. در این مورد مدرکی نداریم اما از بس رو داریم اعلام می‌کنیم.

لویی پاستور

مشهورترین پزشک و کاشف جهان در علم پزشکی اصالتاً ایرانی و تهرانی است. چه دلیلی محکم‌تر از اینکه ایشان میدانی هم در تهران دارند که هنوز به نام خودشان خوانده می‌شود. اهالی محل می‌گویند ایام کودکی و نوجوانی لویی را خوب به خاطر دارند. او بچه کوچه بغل پمپ‌بنزین است.

آنه ماری شیمل و هانری کربن

ایشان هر دو اهل روستای مشاء در مازندران هستند که اساساً خاک اسلام‌شناس‌پروری دارد. برای توضیح بیشتر رجوع شود به سرگذشت اسلام‌شناس بزرگ، اسفندیار رحیم‌مشایی.

ارسن ولز

بزرگترین فیلمساز قرن و خالق «همشهری کین». کلیه اعضای «هیأت اسلامی هنرمندان» معتقدند که وی اهل روستای بازه شمقدر خراسان و همشهری جواد شمقدری است.

یوهان ولفگانگ گوته و یوهان سباستیان باخ

تحقیقات میدانی یک محقق به نام جنیفر لوپز نشان می‌دهد که «گوته» و «باخ»‌این دو بزرگمرد عرصه موسیقی اهل روستایی در نزدیکی تاکستان (بین قزوین و زنجان) هستند.

ساموئل هانتینگتون

همه چیز نشانگر این است که این متفکر بزرگ و صاحب نظریه «برخورد تمدن‌ها»‌ گرمساری است. برای تحقیقات بیشتر تشریف ببرید کهریزک.

مهدی کروبی

مهدی کروبی اهل الیگودرز لرستان است. البته هنوز خارجی‌ها ایشان را ندزدیده‌اند ولی چون دیدم بعید نیست ایشان به سرقت برود، زودتر اعلام کردم.

/ 0 نظر / 14 بازدید