گزارش‌های انفجاری از استقبال‌های مردمی در نیویورک

گزارش‌های انفجاری از استقبال‌های مردمی در نیویورک

»گافنیوز«

 
استقبال گسترده مردمی از محمود احمدی‌نژاد در نیویورک، در رسانه‌های دولتی ایران بازتاب بسیار گسترده‌ای داشته است.

به گزارش »گافنیوز«، خبرگزاری فارس از تظاهرات میلیونی حامیان ایرانی و غیرایرانی دکتر احمدی‌نژاد در حمایت از مواضع وی خبر داد و به قلم یکی از ده‌ها خبرنگار این خبرگزاری که برای پوشش خبری این مراسم به آمریکا اعزام شده بودند، نوشت: «از صبح امروز و همزمان با حضور رئیس جمهور کشورمان در نیویورک، ده‌ها میلیون ایرانی و آمریکایی و سیاه‌پوست و سرخپوست و عرب و کرد و لر و بلوچ و ترکمن و فارس و شیعه و سنی و مسلمان و مسیحی و یهودی و هندو و... در حمایت از دکتر محمود احمدی‌نژاد در کوچه‌ پشتی محل اقامت وی تجمع کرده‌اند و در حمایت از وی شعار سر می‌دهند. این جمعیت به حدی است که خیلی زیاد ارزیابی می‌شود.»

روزنامه شخصی حسین شریعتمداری، کیهان نیز با درج عکسی از تظاهرات 1968 دانشجویان در پاریس به قلم این منتقد نمونه دولت گزارش داد: «بر خلاف برنامه‌ریزی اصلاح‌طلبان خائن و وطن‌فروش و مزدور که در کله‌های پوکشان خیال برپایی تظاهرات اعتراضی علیه رییس جمهور محبوب و مردمی و نابغه کشورمان را داشتند؛ سیل عظیم مردم خداجو و مومن که از اقصی نقاط جهان به همراه رئیس جمهور عزیزمان با هواپیمای ایشان و یا با سایر وسایط نقلیه به نیویورک رفته بودند، چنان تظاهراتی در حمایت از دکتر احمدی نژاد به پا کردند که به یادماندنی بود و قطعا به حول و قوه الهی و فتوشاپ در روزهای آینده به یادماندنی‌تر هم خواهد شد. در همین زمینه وی در ستون گفت وشنود این روزنامه نوشت: گفت: شنیدی می گن یه روز یه مرده خورد به نرده؟ گفتم: یخ کنی با اون جوکت ولی به هر حال خاک تو سرهمه کسایی که با ما همفکر نیستن...»

کیهان همچنین گزارش داد که تظاهرکنندگان خواهان محاکمه چند تن باقیمانده از سران اصلاح طلب که هنوز دستگیر نشده‌اند؛ شده اند و اعلام کرده‌اند: در صورتی که تلویزیون ایران به پخش اعترافات متهمان با پیژامه ادامه ندهد، آن را تحریم کرده و یک شبکه کمدی دیگر را جایگزین آن خواهیم کرد.

روزنامه ایران اما با ترجمه گزارشی از فیگارو به پوشش خبری این رویداد عظیم پرداخت. ارگان اردوی تمرینی نوجوانان علاقه‌مند به رونامه‌نگاری طرفدار دولت در گزارشی نوشت: «در میان استقبال پرشور مردمی از رئیس جمهور فرزانه، استقبال امت خداجو و توتم پرست قبایل سرخپوستی، جلوه‌ای دیگر به این مراسم معنوی بخشیده. آنها که رایحه روح عدالت‌محور و مستضف‌پرور مردمی‌نژاد را از نزدیک حس کرده‌اند و به ویژه پس از اظهارنظر اخیر آقا احمدی‌نژاد در مقایسه بین اسرائیل و سرخپوستا خیلی به ایشان ارادت پیدا کرده اند. در همین زمینه قبایل هوهولولو، عقاب یک چشم، کوتانلایی، آزخک، کوکولایی، مرد بی سر، زن نشسته با تبر و جوجیلای با حضور در محوطه‌ مقابل هتل دکتر احمدی نژاد و برپایی خیمه از ایشات تشکر کردن. بعد رئیس قبیله عقاب یک چشم از طرف بقیه یک دست لباس سرخپوستی کامل به ایشان تقدیم کرد و همزمان به آقا احمدی نژاد لقب "ایستاده با هسته" را داد که خیلی موجب حال کردن حاضران شد. دکتر هم به آنها به جاش نفت داد که خیلی خوشحال شدند و دعا کردند که الهی به حق توتمشان خدا ایشان را برای زن و بچه‌اش نگه دارد و چاوز هم که این راه را نشان آنها داده، عاقبت به خیر شود. بعد لباس‌هایشان را عوض کردند و رفتند سرکار به اداره هایشان.»

روزنامه جوان هم که در پی عزیمت خبرنگاران فارس به نیویورک بدون پرسنل مانده و صرفا با یک سردبیر و دو صفحه بند به فعالیت خود ادامه می دهد، در گزارش مبسوطی درباره‌ سفر دکتر احمدی‌نژاد به نیویورک خاطر نشان ساخت که ابطحی همچنان در زندان گریه می‌کند و قوچانی هم شبها انگشت شصتش را می‌مکد.

اخبار تکذیبی متعاقبا تکمیل خواهند شد.

 

و اینک سرخط خبرهای گافنیوز:

یک ئو سه آر... یک ئو سه آر... نظامیزاسیون وزارت کشور آغاز شد.

نهضت نرم‌افزاری طرفداران دولت آغاز شد: جنبش کامنت‌گذاری در سایت‌های مخالفان

(شوخی) احمدی‌نژاد درسازمان ملل:نباید دیکتاتورمآبها دموکرات به حساب آیند

موسوی: بچه‌ها آروم باشین!

اقدام انقلابی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران برای برپایی امنیت:

رقابت سرسخت وزارت علوم با وزارت کشور برای بی اعتبار کردن دانشگاه‌های اروپایی

بیانیه‌ کوبنده خاتمی پس از کتک کاری وی در روز قدس: آخ... چقدر دردم گرفت.

درخواست حیرت آور آیت الله دستغیب!

احمدی‌نژاد:اوبامابه ایران به دیده‌دوست بنگرد /درخواست مشابه مردم ایران از احمدی‌نژاد!

پیشنهاد منطقی و دموکراتیک احمدی‌نژاد البته برای فرانسه!

http://www.ayandenews.com/news/13123/

/ 6 نظر / 12 بازدید
طهورا

سلام ممنون که به وبلاگم سر زدی و نظر دادی . اما در مورد سوالاتتان . گفته بودم که فعلا تصمیم به سیاسی نوشتن ندارم. من این ذره بین عیب جویی را فعلا به سمت خودم گرفتم . روی سخنم هم ابتدا با خودم است. خداوند در قرآن میگوید " سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکند مگر به تغییر تک تک آن افراد" میخواهم ابتدا این تغییر نگرش و عملکرد را در خودم ایجاد کنم و اگر بتوانم و خداوند یاری ام دهد در حلقه دوستان اطرافم و انشاءالله این زنجیره سینرژی همچنان امتداد یابد تا رسیدن موعود. عظمت خود را دریابید "وین دایر" را خوانده ای؟ " الهی صعود برزخی ام را به اعتلای عقلانی ارتقاده ! علامه حسن زاده آملی(حفظه الله) "

طهورا

راستی پست " نجوای من و دل " را نخواندید؟

طهورا

اجازه هست لینکتان کنم ؟

علی

کلی خندیدم. ممنون.

علی

کلی خندیدم. ممنون.

mohammad hossein emamparast

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.