کاپیتان یا تیم؟ مساله این است!

1- با وجود تاکید مدیر مدرسه بر حضور شما؛ تمرینات تیم را ترک می کنید؟
2- شروع می کنید به بیان بی عرضه گی های گلر انتخابی مدیر مدرسه در روزنامه دیواری مدرسه؟
3- به اقدام خود شدت می بخشید و حتی در مسابقات شرکت نمی کنید؟
4- باز هم به شما توجه نمی شود(آخی!) و شما بعد از این تصمیم می گیرید به خودتان هم گل بزنید؟


این مثال بالا خیلی بی ربط است؟ الان ربطش را خدمتتان عرض می کنم. اولاً ما همین جا اعلام می کنیم که ما حتی نمی توانیم برای خودمان فرض کنیم که کاپیتان شده ایم اما هم خودمان و هم تیر و طایفه مان فقط طرفدار کاپیتان هستیم و اگر شکستی هم خوردیم هیچوقت داد نزدیم: باختن گریه نداره؛ کاپیتان عرضه نداره!؟


اصلاً می رفتیم جلو و بعد از هر باخت امضا هم از کاپیتان می گرفتیم. هرچند دلیل ما برای امضا گرفتن آن اوایل این بود که چون فکر می کردیم دیگر باخت تکرار نمی شود، می توان از این اسناد منحصر به فرد که درحد ویکی لیکس است بعداً کمی رزق حلال!! مطالبه نمود اما بعد از تکرار باخت ها و حتی عادت شدن این باخت ها از صرافت جمع آوری اینهمه امضا گذشتیم!

ثانیاً ما هم اصلاً از گلر تیم خوشمان نمی آید هرچند به جز ما و کاپیتان همه تیم از ایشان خوششان بیاید و حتی گلر در سوابقشان تجربه کاپیتانی داشته باشند و حتی ایشان را هم مدیر مدرسه منصوب کرده باشد. اصلاً نمی فهمیم وقتی کاپیتان هست به چه حقی مدیر مدرسه از یکی دیگر هم خوششان می آید؟

بین خودمان باشد این جناب گلر زمانی که کاپیتان بودند خودشان کاپیتان فعلی را به عنوان بازیکن تیم انتخاب کردند و هرچند جزو یازده نفر اصلی نبودند و همیشه روی نیمکت بودند پس حقشان است حالا که ورق برگشته کاپیتان فعلی انتقام آن دوران را از ایشان بگیرند!

بگذارید قصه بالا را کمی ادامه دهیم. حالا مدیر مدرسه باید کاری بکنند. این که نمی شود یک تیم هم گلر می خواهد و هم کاپیتان پس باید کسی که از تیم قهر کرده را به تیم بازگرداند پس اول شفاهی تذکر می دهند. اما گوش کاپیتان بدهکار نیست.

کتباً خواهش می کنند و پادرمیانی می کنند اما کاپیتان باز هم وقعی نمی گذارند و پاسخ می دهند اصلاً کلاً با تیم شما حال نمی کنیم! ما اصلاً خودمان نخبه ایم ولی حیف که قدرمان را نمی دانید و اگر شما هم مثل ما به  بلا فرهنگ و ینگه دنیا می رفتید می دیدید که چقدر سر و دست برایمان می شکنند! هیکل هم آه!! صفا می کنه آدم نگاه کنه و قدر چون ما یی را زرگر شناسد و گوهری! اصلاً ما را بچه های بالا برگزیده اند و به شما پیشنهاد دادند و شما صرفاً وسیله این انتخاب بودید، همچنین خبرهایی از این گلر شما داریم که بعداً خواهیم گفت و این هم اسنادش نشانتان بدهیم!؟

جناب کاپیتان اضافه کردند :فعلاً به امر شما که مدیر هستید و احترامتان برایمان واجب است به جلسه تمرینات تیم می آییم آنهم نه به خاطر تیم یا هیچ کس فقط گل روی شما!
مدیر را تصور کنید که بهت زده سکوت معناداری می کنند. عجب صبری دارند!

/ 0 نظر / 11 بازدید